Drukarnia Cyfrowa

Drukarnia Cyfrowa

Nasza drukarnia jest integralną częścią firmy. Zajmujemy się drukiem na papierach standardowych, ozdobnych oraz foliach o gramaturach do 350 g,
a także na foliach i papierach samoprzylepnych.

Drukujemy:

  • wizytówki,
  • ulotki,
  • naklejki,
  • plakaty,
  • dyplomy,
  • oraz wiele innych.

Atutem drukarni cyfrowej jest krótki termin realizacji oraz druk w niskich nakładach. Realizujemy zamówienia nawet dla 1 strony.

W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu.

Agencja Reklamowa Warszawa

Reklamy Świetlne Oklejanie samochodów Tablice, wynajem powierzchni reklamowych Projekty

Jako firma reklamowa zajmujemy się kompleksową obsługą Klientów, od projektowania przez realizację do montażu. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, inspiracji szukamy w naszych Klientach, ich działalności oraz potrzebach rynku. W swojej pracy dbamy, aby każdy niuans współgrał z ostatecznym efektem.

Wachlarz możliwości reklamowych, który rozpościeramy przed naszymi Klientami jest szeroki: poczynając od najbardziej podstawowej formy komunikowania marki, jaką jest wizytówka, po oznakowanie zewnętrzne i wewnętrzne firmy.

Klienci zainteresowani reklamą wewnętrzną mogą liczyć na naszą pomoc w zakresie doboru rodzaju i wielkości odpowiednio przygotowanych stojaków, czy tabliczek informacyjnych w różnych rozmiarach. Istotą reklamy tego typu jest bowiem to, aby przykuwała wzrok na tyle, by nikt nie przeszedł obok niej obojętnie, jednak z drugiej strony nie może się ona narzucać, bo to może rodzić zmęczenie i frustracje odbiorcy.

Nieco inna zasada obowiązuje w przypadku reklamy outdoorowej, naczelną zasadą reklamy zewnętrznej jest wybijanie się na tle konkurencji i nie pozwolenie, aby ktokolwiek przeszedł obok niej obojętny. Aby to osiągnąć proponujemy naszym Klientom: kasetony reklamowe, bilbordy, tablice reklamowe, litery 3D, szyldy, czy litery przestrzenne. Jednym z naszych ciekawszych pomysłów jest nietypowa i niekonwencjonalna reklama świetlna, która pozwala wyróżnić się na tel innych. Oferujemy również przygotowanie reklam mobilnych, takich jak na przykład oznakowanie przyklejane na karoserii samochodów.

Zastawiając się nad wyborem rodzaju reklamy outdoorowej należy wziąć pod uwagę szereg czynników mających wpływ na jej powodzenie. Począwszy od skali kampanii reklamowej: czy ma to być miasto, region, czy może obszar całego kraju, przez wysokość przeznaczonego na kampanię budżetu, aż po obecność marki na rynku. Jeśli promujemy nową markę musimy skorzystać z innych środków, niż w przypadku marki o ugruntowanej pozycji wśród konsumentów. Należy wziąć również pod uwagę grupę docelową, jej zainteresowania i sposób życia, aby projekt trafił w gusty odbiorców.

Podjęcie decyzji, które będą owocowały na przyszłość może nie być rzeczą łatwą, dlatego też służymy naszym Klientom radą i pomocą popartymi latami doświadczeń w tej niełatwej branży. Wpieramy Klientów zarówno w kwestii doboru reklamy, jak i jej wyglądu. Projekt graficzny i treść, którą chcemy przekazać potencjalnym konsumentom są bowiem jednym z najistotniejszych elementów skutecznej kampanii. Nie bez znaczenia jest również miejsce, w którym reklama będzie eksponowana – to kolejny czynnik jaki należy wziąć pod uwagę w przypadku outdooru. Zwłaszcza w dużych miastach często reklama świetlna okazuje się najlepszym rozwiązaniem, aby wyróżnić się na tle konkurencji, jednak nie jest to zasadą, co może dodatkowo utrudniać podjęcie decyzji. Niekiedy znacznie lepszym rozwiązaniem jest zastosowanie bilbordu o nietypowym kształcie, czy atrakcyjnym przekazie.

Nietypowe, oryginalne niekiedy szokujące, innym razem zaskakujące – takie są nasze bilbordy. Każdemu z nich poświęcamy wiele uwagi, dopracowujemy każdy element, aby całość pozostawała na długo w pamięci odbiorcy. Istotne są wszystkie detale: dobry projekt, odpowiednia kolorystyka, treść łatwa w zrozumieniu i zachęcająca do poszukiwania dalszych informacji, jakość druku, a w końcu bezawaryjny montaż.

Naszym atutem jest fakt, że wszystkie realizowane przez nas zlecenia są produkowane oraz montowane bez pośredników, dzięki czemu możemy być elastyczni oraz konkurencyjni cenowo. Cechuje nas wysoka jakość oraz żywotność reklam.

Jak pokazują badania outdoor jest jedną z najskuteczniejszych form promocji, jednak nie odniesie pożądanego skutku bez odpowiednio skonstruowanej strony internetowej. Współczesny konsument zainteresowany tematem zawsze w pierwszej kolejności sięgnie po Internet, jako źródło informacji, powinien więc znaleźć w nim odpowiedzi na nurtujące go pytania. W pełni zdajemy sobie sprawę z potęgi jaką stanowi sieć, dlatego dla naszych Klientów przygotowujemy też strony www.

Warszawskie Centrum Reklamy jest kontynuacją firmy Krakowskie Centrum Reklamy, która działa od lat na polskim rynku, głównie na zasadzie poleceń przez zadowolonych Klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w trudnej branży, jaką jest reklama. Jesteśmy zespołem kreatywnych, otwartych na wyzwania i nowe możliwości ludzi. Czerpiemy z bogatego doświadczenia zdobytego na krakowskim rynku i wzbogacamy je energią i nieograniczoną wyobraźnią, które daje nam Warszawa. Nauczeni poprzednimi doświadczeniami wiemy doskonale, jak zwrócić uwagę potencjalnego klienta oraz jak skutecznie dotrzeć do każdej grupy docelowej. Współpracujemy ściśle z biurami projektowo-architektonicznymi oraz konstruktorami, aby reklamy wykonane przez nas były odporne na warunki atmosferyczne, wichury oraz inne czynniki niesprzyjające takim wielkogabarytowym reklamom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Współpracujemy z wieloma firmami i instytucjami. Wśród nich są:

Szybki kontakt

Warszawskie Centrum Reklamy

tel. +48 732 857 455
biuro@warszawskiereklamy.pl

Biuro wirtualne
ul. Elektoralna 13 lok 121
00-137 Warszawa


Przykładowe realizacje