Stojaki, Standy, Potykacze, Gabloty

Stojaki, Standy, Potykacze, GablotySystemy wystawiennicze, stoiska firmowe i targowe pozwalają na pełne zaprezentowanie całej oferty Klientowi. Do dyspozycji są: ekspozytory, potykacze, gabloty, roll up, stojaki reklamowe na ulotki i wizytówki, ramki OWZ, systemy plakatowe.

Najczęściej wykorzystywane elementy prezentacji i wystawiennictwa to: stojaki na wizytówki i na ulotki, wykonane metodą odlewaną z plexi lub profilowane na gorąco, standy typu roll`up, potykacze, tablice OWZ. Najpopularniejsze formaty stojaków na ulotki i foldery to: DL (1/2 A4), A5, A4, możemy zaoferować jako pojedyncze ekspozytory oraz piętrowe na zestawy ulotek. Kilka przykładów znajduje się w naszej galerii.

Roll`up to łatwy w zastosowaniu system ekspozycyjny, pakowany w tubę transportow±. Grafikę projektujemy i wykonujemy na materiale winylowym lub tkaninie. Łatwo ją zwinąć do transportu, nie ulega zniszczeniu i jest szybka w montażu na stojaku.

W prezentacji często wykorzystywane są także stojaki typu "potykacz". Eleganckie aluminiowe, także w wersji OWZ (otwórz - włóż - zamknij) oraz z tworzywa. Gdy stoją przy wejściu, nie mog± zostać niezauważone przez przechodniów. Grafika może być wyklejona ze stałą treścią lub dzięki systemowi OWZ można łatwo i szybko wymieniać plakaty. Można dodatkowo zastosować kieszenie z plexi formatu A4 lub A3, które ułatwią dystrybucję materiałów promocyjnych, ulotek i katalogów wśród przechodniów.

Wśród systemów wystawienniczych oferujemy również ramy, tablice i gabloty. Do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego. Dzięki kreatywnemu podejściu do potrzeb klienta możemy zastosować indywidualne rozwiązania montażowe z zastosowaniem śrub dystansowych oraz linek do podwieszania z sufitu lub w witrynie okiennej.

Cenniki stojaków

Dostępność wzorów należy sprawdzić drogą e-mailową: biuro@krakowskiereklamy.pl

  • Wycena indywidualna w zależności od formatu i ilości.
  • Istnieje możliwość wykonania grafiki.
  • Wykonujemy także indywidualne rozwiązania i wzory.

Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze stojaki i stendy.

Stojaki z plexi odlewane
Stojaki drewniane
Potykacze i Standy

Szybki kontakt

Krakowskie Centrum Reklamy

tel./fax 12 251 03 15
tel. +48 603 779 919
biuro@krakowskiereklamy.pl

ul. Igołomska 45,
31-988 Kraków, Mapa dojazdu


Przykładowe realizacje